Facebook - ZSzP nr 1 w Rybniku                 Edukacja Rybnik

plik pdf - 209.3 KB

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem akcji "Noc w szkole".

BOISKO NA SAHARZE

W odpowiedzi na liczne pytania Rada Dzielnicy wraz z KS Wielopole pragnie poinformować, że dzieci mogą korzystać z boiska na Saharze.

Prosimy aby dzieci zakładały buty sportowe ( nie korki) i bezwzględnie nie wjeżdżały rowerami na murawę, która jest nawożona i pielęgnowana na rozpoczęcie sezonu.

Prosimy także o cenzuralne zachowanie zwłaszcza dzieci starszych w czasie gdy trenują grupy sportowe.

Ze swojej strony postaramy się aby powstało boczne boisko, z którego możnaby było korzystać niezależnie od rozgrywek i treningów klubowych

- Rada Dzielnicy Wielopole -

Nabór do szkoły podstawowej

Zarządzenie Dyrektora Zespołu Szkolno-Przedszkolnego z Oddziałami Intgracyjnymi nr 1 w Rybniku z dnia 19 stycznia 2024 r. w sprawie ustalenia harmonogramu czynności w postępowaniu rekrutacyjnym i postępowaniu uzupełniającym na rok szkolny 2024/2025 do publicznych szkół podstawowych.

Rodziców dzieci spoza obwodu naszej szkoły chcących uczęszczać do naszej placówki prosimy o wybór Szkoły Podstawowej nr 8.

Witryna naborowa do naboru do szkół podstawowych:

plik pdf - 1.2 MB

plik pdf - 22.9 MB

Nasza szkoła wspiera 14. edycję akcji Koduj z Gigantami - Poszukiwacze Kodu!

Co to za akcja?
● darmowe warsztaty z programowania
● stacjonarnie w naszym mieście oraz online
● do wyboru Minecraft, Scratch, C++, Python i inne języki programowania
● małe grupy, zaangażowani trenerzy z doświadczeniem
● kilka grup wiekowych

Uczniowie zapisywać się mogą pod adresem https://info.kodujzgigantami.pl/szkoly

Akcji organizowanej przez szkołę Giganci Programowania patronuje @Ministerstwo Edukacji Narodowej, @Centrum GovTech, @Ośrodek Rozwoju Edukacji i @NASK oraz kuratoria oświaty i Prezydenci Miast, a ogólnopolskim patronatem medialnym akcję wspierają @Radio Nowy Świat@Komputer Świat i @Android.com.pl.

plik pdf - 3.1 MB

Zachęcamy do zapoznania się z broszurą dotyczącą funkcjonowania dzieci w sieci internetowej.

plik pdf - 449 KB

Hamonogram konsultacji dla uczniów i rodziców Zespołu Szkolno-Przedszkolnego z Oddziałami Integracyjnymi nr 1 w Rybniku w roku szkolnym 2023/2024

2023-07-12

„Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0”