Aktualności

Rada Rodziców ZSP1 informuje, że w sierpniu odbędzie się modernizacja ogródka przedszkolnego. Zwracamy się do wszystkich chętnych chętnych rodziców z prośbą o pomoc w tych pracach. Będą one wykonywane w każdą sobotę sierpnia. Prosimy chętnych o kontakt z Radą Rodziców.

Poniżej została zamieszczona lista dzieci zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do przedszkola. Przypominamy o konieczności potwierdzenia woli uczęszczania dziecka do naszego przedszkola do 19 czerwca br.

Drodzy rodzice!

Przypominamy, że w dniach od 26 maja godz. 9.00 do 4 czerwca br do godz. 15.00 należy składać wnioski o przyjęcie dziecka do przedszkola na rok szkolny 2020/2021. Zasady naboru są zamieszczone w pliku poniżej:

279918

Terminy przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego w roku szkolnym 2020/2021 do przedszkoli publicznych i oddziałów przedszkolnych w publicznych szkołach podstawowych, dla których Miasto Rybnik jest organem prowadzącym.

Uwaga Rodzice!
2020-01-22

W związku ze zgłoszeniem przypadku wszawicy prosimy o systematyczne kontrolowanie czystości głowy dziecka.

2020-01-16

Informujemy, że Bal Karnawałowy w naszym przedszkolu odbędzie się 4 lutego po śniadaniu. Zapraszamy wszystkie dzieci do wspólnej zabawy!