Otwarcie wyremontowanej świetlicy

2019-09-12

Dyrekcja szkoły wraz z wolontariuszami PGE Polskiej Grupy Energetycznej zaprasza na

symboliczne otwarcie wyremontowanej świetlicy.

Symboliczne otwarcie wyremontowanej świetlicy odbędzie się 16 września 2019 roku w godz. 12.00-13.30

Zapraszamy uczniów klas I-III, dzieci uczęszczające na świetlicę oraz przedszkolaków z grupy „Pszczółki”.

Otwarcie świetlicy zostanie połączone z warsztatami ekologicznymi, które przeprowadzą Wolontariusze PGE.

W programie m.in:

• wyświetlenie filmu edukacyjnego  o wytwarzaniu energii elektrycznej w elektrowni w Rybniku połączone z konkursami,
  • pogadanka na temat pierwszej pomocy i ochrony warstwy ozonowej ziemi,
  • a na koniec …wykonanie świecy żelowej (prosimy każde go ucznia o przyniesienie szklanego słoiczka po jogurcie)

Ponadto, w dniu 10 października 2019 roku dla dzieci klas I-III oraz wszystkich grup przedszkolaków wystąpi teatr z przedstawieniem na temat tajników elektroenergetyki pt. „Jak Pstryk i Bzik zostali oświeceni”.

Przedstawienie zostanie sfinansowane przez Fundację PGE.

Więcej na temat wyremontowanej świetlicy znajdziesz w zakładce świetlica.