2020-04-03
Trudny czas, w którym się obecnie znajdujemy, to najlepszy moment na podjęcie tematów związanych z tolerancją, szacunkiem do drugiego człowieka. To czas pomocy i  wzajemnego wsparcia.
Proszę o wykonanie czerwonych serduszek. Następnie zróbcie zdjęcie ze swoim sercem bądź przyklejcie serduszka do okna i zróbcie zdjęcie na jego tle. W ten sposób powstanie „galeria naszych serc”. Niech one będą wyrazem wsparcia, solidarności i wdzięczności z wszystkimi, którzy w tym trudnym czasie pracują dla nas, są to: lekarze, pielęgniarki, ratownicy, sprzedawcy i inni.
Prace wysyłacie do 8.04.2020r. Zachęcam do licznego udziału.
Lucyna Tkocz
2020-04-01

Włączmy się do akcji mającej na celu wyrażenie wdzięczności Pracownikom Służby Zdrowia w tych trudnych i niebezpiecznych chwilach!
Zróbcie dla Nich najpiękniejsze kartki, rysunki lub napiszcie pozdrowienia. Wyślijcie zdjęcia swoich prac do środy 1.04 na maila tkoczka83@tlen.pl

Czekamy i liczymy na Wasze wielkie SERCA

2020-03-27

W tak trudnej sytuacji, kiedy musimy pozostać w domu, zachęcam wszystkie dzieci świetlicowe do rozwijania swojej kreatywności i napisania swojego wiersza lub rymowanki o tematyce wiosennej.

2020-03-17

W oczekiwaniu na wiosnę dzieci stworzyły bardzo ciekawe prace plastyczne wykonane różnymi ciekawymi technikami.

2020-03-02

Konkurs adresowany jest do wszystkich dzieci przedszkolnych i uczniów kl. I - VIII

2019-12-15

Zapraszamy do wzięcia udziału w trzeciej edycji konkursu  „Makulaturę zbieramy o środowisko dbamy.” Zbiórka makulatury będzie trwała od 1 października 2019 r. do 20 kwietnia 2020 r.

2019-11-29

DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA w naszej świetlicy!

2019-11-04

19 września naszej świetlicy odbyła się zbiórka zużytego sprzętu elektronicznego - baterie, świetlówki,

2019-10-21

10 października 2019 roku w naszej szkole, ramach programu Wolontariatu Pracowniczego PGE, wystawiono spektakl na temat tajników elektroenergetyki.

To już ostatnia uroczystość w naszej szkole w ramach 6 edycji programu Wolontariatu Pracowniczego PGE, którego organizatorem jest Fundacja PGE. Tym razem gościliśmy teatr z przedstawieniem na temat tajników elektroenergetyki pt. „Jak Pstryk i Bzik zostali oświeceni”.

Przedstawienie z zaciekawieniem oglądali uczniowie klas I-III oraz wszystkie grupy przedszkolaków.

Dzieci poznały zasady korzystania z prądu, a niebezpieczne zabawy Pstryka i Bzika były przestrogą jak nie należy się bawić z prądem.

Celem spektaklu była również edukacja i uświadomienie dzieci jak ważne jest dla naszej planety i dla nas ludzi rozsądne korzystanie z energii elektrycznej.

2019-10-10

16 września 2019 roku miało miejsce niecodzienne wydarzenie w naszej placówce: Dyrekcja wraz z Wolontariuszami PGE dokonała symbolicznego otwarcia wyremontowanej świetlicy szkolnej w ramach  programu Wolontariatu Pracowniczego PGE, którego organizatorem jest Fundacja PGE.

Uroczyste otwarcie świetlicy rozpoczęło się od przemowy i podziękowań pani Dyrektor i zostało połączone z przecięciem wstęgi przez panią Dyrektor, Lidera zespołu wolontariackiego PGE oraz jednego z przedszkolaków.