Archiwum: październik 2019

2019-10-10

16 września 2019 roku miało miejsce niecodzienne wydarzenie w naszej placówce: Dyrekcja wraz z Wolontariuszami PGE dokonała symbolicznego otwarcia wyremontowanej świetlicy szkolnej w ramach  programu Wolontariatu Pracowniczego PGE, którego organizatorem jest Fundacja PGE.

Uroczyste otwarcie świetlicy rozpoczęło się od przemowy i podziękowań pani Dyrektor i zostało połączone z przecięciem wstęgi przez panią Dyrektor, Lidera zespołu wolontariackiego PGE oraz jednego z przedszkolaków.

2019-10-21

10 października 2019 roku w naszej szkole, ramach programu Wolontariatu Pracowniczego PGE, wystawiono spektakl na temat tajników elektroenergetyki.

To już ostatnia uroczystość w naszej szkole w ramach 6 edycji programu Wolontariatu Pracowniczego PGE, którego organizatorem jest Fundacja PGE. Tym razem gościliśmy teatr z przedstawieniem na temat tajników elektroenergetyki pt. „Jak Pstryk i Bzik zostali oświeceni”.

Przedstawienie z zaciekawieniem oglądali uczniowie klas I-III oraz wszystkie grupy przedszkolaków.

Dzieci poznały zasady korzystania z prądu, a niebezpieczne zabawy Pstryka i Bzika były przestrogą jak nie należy się bawić z prądem.

Celem spektaklu była również edukacja i uświadomienie dzieci jak ważne jest dla naszej planety i dla nas ludzi rozsądne korzystanie z energii elektrycznej.