• Opiekun - mgr Mariusz Kapsa

Zastępca - Zuzanna Miozga

Sekretarz - Laura Wolak

• Szanowni Państwo!

W miesiącu grudniu nasza szkoła organizuje akcję wspierającą samotnych seniorów dzielnicy Wielopole. Akcja ma na celu uzmysłowić dzieciom, że nie wszyscy mają się do kogo zwrócić po pomoc czy nawet podzielić miłym słowem. Nasi uczniowie, poprzez drobny upominek, chcą pokazać że pamiętają o seniorach. Dlatego też samorząd szkolny organizuje zbiórkę produktów, z których stworzymy mini paczki dla samotnych seniorów.

Już dziś dziękujemy za Waszą życzliwość!

• Serdecznie dziękujemy za wszystkie produkty ofiarowane na naszą akcję.