Konkurs "Portret pani Jesieni"

2023-10-19

VI EDYCJA

SZKOLNY I MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY

PORTRET PANI JESIENI”

Organizator konkursu: Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 11 w Rybniku

Adresaci konkursu: Uczniowie klas I-VIII szkół podstawowych

Zachęcamy do wykonania pracy plastycznej: PANI JESIEŃ.

Wymagania konkursowe:

• Format A4 (tylko kartka z bloku technicznego),

• Wykonanie pracy plastycznej w pozycji pionowej z wizerunkiem PANI JESIENI (cała postać lub „zdjęcie do legitymacji”),

• Technika dowolna (farby, kredki ołówkowe, świecowe; pastele suche - należy zabezpieczyć prace lakierem do włosów, pastele olejne, tusze, wyklejanki itp.)

• Każdy uczestnik może zgłosić do konkursu nie więcej niż jedną pracę plastyczną . Praca nie może być zbiorowa.

• Opis pracy plastycznej na odwrocie (drukowanymi literami) – imię i nazwisko, klasa, dokładny adres placówki z numerem telefonu oraz pełne imię i nazwisko opiekuna artystycznego.

• Zgoda rodziców lub opiekunów prawnych na udział w konkursie.

W I etapie konkursu spośród zebranych prac w szkole zostanie wybrana jedna najlepsza praca z każdej kategorii wiekowej (klas I-II, III-IV, V-VIII) a w II etapie spośród wszystkich nadesłanych prac ze szkół zostaną wyłonione trzy najciekawsze prace w kategorii wiekowej (klasy I-II , III-IV, V-VIII )

Prace proszę przynosić do Wychowawców świetlicy w naszej szkole: do 06.11.2023r.

Powodzenia!