Konkurs z zakresu Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego

2021-05-20

Główny Inspektorat Transportu Drogowego zaprasza do wzięcia udziału w konkursie na najciekawsze opowiadanie lub bajkę dotyczącą bezpieczeństwa ruchu drogowego.

Konkurs jest skierowany do dzieci i młodzieży, które w dacie publikacji ogłoszenia o Konkursie (06.05.21) wchodzą w przedział jednej z trzech grup wiekowych:

1) 10-11 lat;

2) 12-13 lat;

3) 14-15 lat.

Warunkiem udziału w Konkursie jest przesłanie pracy, wraz ze skanem lub zdjęciem (w formacie .jpg lub .pdf) podpisanego przez rodzica/opiekuna prawnego Uczestnika zgody na udział w konkursie, w nieprzekraczalnym terminie do 4 czerwca 2021 r. na adres mailowy: konkurs@gitd.gov.pl

Cały regulamin oraz zgodę rodziców/opiekunów prawnych znajdą Państwo w załączniku.

Jeśli któryś z uczniów zdecydowałby się wysłać swoją pracę, bardzo prosiłabym o informację.

Anna Zajdowicz