Wakacyjne darmowe korepetycje dla obywateli Ukrainy

2022-06-29

 

 

Wakacyjne korepetycje dla Ukraińców - czyli inicjatywa stwarzająca możliwość korzystania z bezpłatnych, korepetycji on-line między innymi języka polskiego w czasie letniej przerwy od zajęć szkolnych.

 Akcja opiera się na bezpłatnym udostępnieniu serwisu do korepetycji on-line Tutors.live osobom chcącym udzielać pro bono korepetycji. Platforma pozwala na udzielanie korepetycji indywidualnych oraz grupowych. Mogą to być korepetycje z języka polskiego lub innych przedmiotów dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych z Ukrainy. 

 Osobypotrzebujące wsparcia w nauce nie zapłacą ani złotówki. Wystarczy, że się zarejestrują i zarezerwują bezpłatną lekcję w wybranym terminie.

 Zachęcamy wszystkie osoby zainteresowane udzielaniem korepetycji pro bono do rejestracji jako korepetytorzy w Tutors.live i do publikacji ogłoszeń wraz z dostępnymi godzinami takich lekcji.

Wersja serwisu Tutors.live w języku ukraińskim jest  obecnie w przygotowaniu. Do czasu jej premiery w celu przetłumaczenia strony na język ukraiński można skorzystać np. z translatora Google.

https://tutors.live/pl/wakacyjne-korepetycje-dla-ukrainy

Godło Rzeczypospolitej Polskiej Miasto Rybnik
Ministerstwo Edukacji Narodowej