Mistrzostwa Śląska w lekkiej atletyce w Raciborzu.

Uczennica naszej szkoły, Patrycja Wasela, zajęła I miejsce w biegu na 300 m i 3 miejsce w biegu na 60 m. Gratulacje!

• 14 kwietnia, podczas uroczystej gali w Teatrze Ziemi Rybnickiej, wręczono sportowe wyróżnienia. Wśród laureatów znalazła się również nasz uczennica Maja z kl. VIII.
    Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Relacja z wydarzenia do zobaczenia na stronie Urzędu Miasta

15 XII 2018 r. nasi uczniowie zdobyli zaszczytne IV miejsce w Międzyszkolnym Turnieju Koszykówki

Gratulacje!!!

Uczennica kl.II Alicja Uherek została laureatką konkursu "100 życzeń dla państwa i miasta na 100-lecie niepodległości Polski"ogłoszonego przez Prezydenta Miasta Rybnika.

W konkursie wzięła cała społeczność szkolna naszego miasta.

14 listopada 2018r. uczennica kl. VI - Kinga Porwoł została laureatką
XVII Regionalnego Konkursu Dziennikarskiego "Świat według ciebie"
( I miejsce w kategorii szkół podstawowych) organizowanego przez Industrialne Centrum Kultury w Rybniku - Niewiadomiu.
Jej praca w formie artykułu "Szlakiem rybnickich smaków", w ciekawy i kreatywny sposób przybliżyła mieszkańcom Rybnika i okolic knajpki i restauracje, w których można dobrze zjeśc i pożytecznie spędzić czas w gronie rodziny i przyjaciół.

Gratulujemy!!!

18 października 2018 r. dziewięciu uczniów z klas VI-VIII wzięło udział w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym MAKS. W konkursie udział wzięło około 9 000 uczestników z ponad 1000 szkół w Polsce (około 700 uczestników z woj. śląskiego)

Wśród naszych reprezentantów najlepsi okazali się:

Filip Szewczyk z kl. VII –              2 miejsce w województwie  (13 m. w kraju)
Martyna Rydzkowska z kl. VIII – 6 miejsce w województwie (67 m. w kraju)

Marek Gojny z kl. VI –                  18 miejsce w województwie (180 m. w kraju)

Gratulacje!!!