2018-12-19

Mamy zaszczyt poinformować, że Centralna Kapituła Krajowego Certyfikatu Szkoła Promująca Zdrowie, po wnikliwej analizie nadesłanej dokumentacji i w uznaniu dotychczasowych osiągnięć będących wynikiem wieloletniej i systematycznej pracy, podjęła decyzję o rekomendowaniu Państwa placówki do nadania Krajowego Certyfikatu Szkoła Promująca Zdrowie.
Przyznany Certyfikat jest potwierdzeniem, że szkoła pracuje zgodnie z modelem szkoły promującej zdrowie. Dotychczas wyróżnieniem tym mogą poszczycić się 175 szkół w Polsce. Gratulujemy całej społeczności szkolnej.

Życzymy dalszych sukcesów w tworzeniu Szkoły Promującej Zdrowie oraz zapraszamy do współpracy z Zespołem ds. Promocji Zdrowia w Szkole ORE.

Bożena Jodczyk i Valentina Todorovska - Sokołowska
Zespół ds. Promocji Zdrowia w Szkole

Szkolnymi koordynatorami ds. promocji zdrowia są mgr Joanna Gąszczyk i mgr Beata Solak.