Finał konkursu religijnego

2020-05-22

W okresie Wielkiego Postu w szkole, w ramach lekcji religii, ogłoszony został konkurs pt: „Krzyż".

Prace w formie rysunku, krzyża stojącego lub do powieszenia należało zgłosić do 27 marca, a rozstrzygnięcie konkursu miało odbyć się na rekolekcjach szkolnych. Niestety sytuacja epidemiologiczna wymusiła zmiany. Finał konkursu odbył się 14 maja i z pośród prac zgłoszonych i nadesłanych drogą mailową wyłoniono troje laureatów oraz przyznano jedno wyróżnienie.

Jury w składzie: Sabina Klink, Joanna Błażyca, Hanna Dembowska wyłoniło następujących zwycięzców:

• miejsce III otrzymała praca Leny Stelmach z klasy II,
  • miejsce II otrzymała praca Karoliny Złotoś  z klasy IV,
  • miejsce I otrzymała praca Juli Przeliorz  z klasy VI.
  • Jury wyróżniło także pracę Zosi Moczała z klasy VI.

Gratulujemy zwycięzcom, nagrody zostaną im wręczone w najbliższym, możliwym terminie. Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za piękne i starannie wykonane prace, zaangażowanie i kreatywność w podejściu do tematu konkursu.

organizator konkursu: Sabina Klink