Konkurs na e-kartkę bożonarodzeniową - „Christmas e-card”

2020-12-16

W okresie przedświątecznym w naszej szkole podstawowej odbył się konkurs na e-kartkę bożonarodzeniową - „Christmas e-card”, który zorganizowała nauczycielka języka angielskiego p. Katarzyna Biela.
Uczniowie klas 4-8 przesyłali do 10 grudnia 2020r. e-kartki Bożonarodzeniowe z życzeniami w j. angielskim, wykonane w odpowiednim programie komputerowym lub metodą tradycyjną.

Jury w składzie: p. Katarzyna Malinowska – nauczycielka plastyki i p. Katarzyna Biela wybrały najlepsze prace:

I miejsce – Paweł Wiesner z kl. IVA

II miejsce – Paulina Szczepańska z kl. VIA

III miejsce - ex aequo: Zuzanna Miozga z kl. VIIA i Bartosz Zapała z kl. IVA

Gratulujemy zwycięzcom! Nagrody zostaną im wręczone po powrocie do szkoły. Wszystkim uczestnikom konkursu bardzo dziękujemy za oryginalnie wykonane e-kartki bożonarodzeniowe, wprowadzające nas wszystkich w nastrój świąteczny.

W projekcie wymiany e-kartek bożonarodzeniowych brali udział uczniowie różnych szkół podstawowych. Nasza szkoła otrzymała prezentacje kartek świątecznych wraz z życzeniami w j. angielskim od uczniów ze szkół: z Krakowa, Lublina, Poznania, Lipiej Góry, Zgierza oraz z Grecji i Włoch. Nasi uczniowie mogą zapoznać się z tymi prezentacjami podczas lekcji j. angielskiego.

Organizator konkursu wraz z uczniami polskich szkół i zagranicznych składa życzenia całej Społeczności Szkolnej Zespołu Szkolno- Przedszkolnego z Oddziałami Integracyjnymi nr 1 w Rybniku:

May Christmas bring joy to your heart and happiness to your home. We wish you a Merry Christmas and a Happy New Year! Take care of yourselves and stay safe.